Co to jest geocaching?

Gdzie nad Bałtykiem rozłożyć swój kocyk? *

Ponoć w tym roku cała Polska ruszyła (lub ruszy) nad Bałtyk. Z pogodą bywa tu różnie, ale jest jod, jest piasek i jest szum fal – jak dla mnie zestaw całkowicie akceptowalny :)

My w zasadzie trzeci sezon z rzędu mamy nadmorski cel ustalony, ale jeśli ktoś z Was jeszcze się waha i szuka dogodnego miejsca na letni wypoczynek, to wyobraźcie sobie, że powstał portal www.rankingplaz.pl.

Można tu znaleźć najważniejsze cechy polskich plaż: długość, szerokość, odległość od centrum, obecność molo bądź promenady, czystość plaży, dostępność i czystość toalet, ilość miejsca na kocyk, oferta gastronomiczna, udogodnienia dla wózków, dostępność Wi-Fi, atrakcje dla dzieci, możliwość wprowadzania zwierząt czy wypożyczenia sprzętu.

Aktualne wyniki rankingu w piktograficznej pigułce:

STOPERAN_infografika_3_poprawka

„Nasza” plaża w Pustkowie została oceniona na 74%.

Pustkowo

Zobaczymy, może w przyszłym roku zmienimy lokalizację, aczkolwiek dla nas najbardziej istotne jest, by plaża nie była nieludzko zatłoczona. Parawaningowi skoro świt mówimy stanowcze NIE ;)

Jeżeli więc właśnie wygrzewasz się na piasku (choć patrząc na prognozę pogody, to pewnie raczej przemierzasz brzeg rześkim truchtem i pod parasolem) i masz wolną chwilę, wejdź na www.rankingplaz.pl, oceń plażę i dodaj opinię na jej temat oraz zdjęcia. W ten sposób pomożesz wybrać innym miejsce na beztroskie fajne wakacje.
W zamian, za pomocą strony www.rankingplaz.pl zmienisz swoje zdjęcia w prawdziwe pocztówki, które zostaną wysłane do Twoich bliskich, o!

Beztroskiego plażowania! :)

*Wpis inspirowany.

  • WOW, pojęcia nie miałam że mamy taką opcje, bardzo fajny pomysł, podoba mi się! Aczkolwiek mi osobiście czasem marzy się całkowicie pusta plaża, tak wiem to możliwe, ale nie latem haha ;p

A oprócz zabawy w geocaching...

Wielkanoc 2017
Wielkanoc 2017
Wszędzie smoki!
Wszędzie smoki!
Dziecko kocha smoki. Dziecko marzy, by mieć smoka. Lub być smokiem. Smoki są więc...
Nju.mobile – dobra zmiana?
Nju.mobile – dobra zmiana?
Taaa daaam… od prawie miesiące jestem w  nju.mobile, uznałam bowiem, że mają ofertę, która najbardziej...
Dieta OXY – fazy
Dieta OXY – fazy
Dieta OXY składa się z czterech faz: detox, fat burning, step i balance. Każda...
Gdzie nad Bałtykiem rozłożyć swój kocyk? *
Gdzie nad Bałtykiem rozłożyć swój kocyk? *
Ponoć w tym roku cała Polska ruszyła (lub ruszy) nad Bałtyk. Z pogodą bywa tu...